Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

İTALYA CAMPİNG ADRİANOÇekme karavan ile  2011 yılında ilk yaptığımız gezimizde kaldığımız Camping Adriano oldukça geniş düz bir arazi üzerine kurulmuş kaliteli  bir kamp işletmesi.

Kamp düz bir araziye sahip giriş çıkış çekme karavanlar için çok uygun.Parsellerin bir kısmında atık su tesisatıda bulunuyor.

Hemen hemen her parsel gölge ve çam ağaçlrı altında.İçinde büyük bir marketi ve çok güzel bir restoranı mevcut.Adriyatik sahili yürüme mesafesinde içinde birde büyük yüzme havuzu var.

Çocuklar için oyun parkları var ve çok güzel.Banyo tuvalet çok temiz ve kaliteli.Çamaşır yıkama ve kurutma makinaları mevcut.Bulaşık yıkama kısmı geniş ve kullanışlı.

         


      http://www.campingadriano.it/     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


                    

Çevrede nerelere gidilir ne yapılır.

Kamp etrafında gidilecek yer olarakilk tavsiye edeceğim  yer Mirabilandia http://www.mirabilandia.it/en eğlence parkı.Çok keyifli bir yer.

Yakınlardaki Ravenna,Rimini ve San Remo şehirlerini gezebilirsiniz.

Yine tam gününüzü ayırarak  dünyanın gezilebilinir en büyük mağaralarından biri olan Frasassi mağarasını http://www.frasassi.com/ mutlaka gezin çok enteresan bir yer.

İki  kiş günlüğü yaklaşık 40 yuro olan bu kampa Adac  **** buçuk yıldız vermiş.

Park alanlarının geniş gölge ve çam olması.İçindeki italyan restoranının kalitesi ve işletme çalışanlarının cana yakınlığından dolayı biz ***** yıldız veriyoruz.


Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg