Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

FRANSA CEVENNES2013 Lavanta rotamızda Fransa Anduze kasabasında kaldığımız http://www.camping-arche.fr/fr/accueil/ kamping dönüşü yol üstünde http://www.cevennescaravanes.com/ karavan marketine uğradık .

Esas bulmak istediğim parça bir önceki gezimizde İsviçre Locarno'da kampta konaklarken çıkan fırtınada kopan Thule Omnistor tentenin yan parçası idi.Siz siz olun rüzgarlı havalarda tentenizi açık bırakmayın.Tente rüzgar ile birlikte paraşüt gibi havalanıyor.

Kırılan bu parçayı aramak için Ceyennes Caravan markete girdik.Parçayı tarif etmek istedim ancak ellerinde olmadığını söylediler.Ben anlatmak istediğimi herhalde anlatamadım deyip giriş kısmında reklam amaçlı sergilenen benim tentenin aynısının kısa örnek bir modelinin üzerinde parçayı gösterdim.

Hiç beklemediğim bir jest yaparak sergideki tentenin iki yan bağlantı parçalarını çıkartarak bana çok uygun fiatla verdiler.

Bizde bu jeste karşılık bolca alışveriş yaparak marketten ayrıldık.

Bu karavan marketin elimde olan bir kaç resmini malesef bulamadım.Aşağıdaki resim ve video internetten alınmıştır.

Karavan marketin bahçesinde ayrıca kaset boşaltma alanı bulunmakta.Yolu buralara düşen karavancı dostlara avrupanın en iyi nehir kenarı kamplarından biri olan Camping D l'arche kamp alanını ve yakınınındaki  Cevennes Karavan marketini ziyaret etmelerini tavsiye ederim.          
                    


Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg