Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

İSPANYA RONDA CAMPİNG EL SUR
İspanya Endülüs rotamızın dördüncü kampingi tarihi Ronda kasabasına yaklaşık 10 km mesafede bulunuyor.Oldukça kaliteli bu kampın en olumsuz yanı tarihi şehir merkezine otobüs durağının olmaması.Resepsiyondan taksi çağırıyorlar.Biz iki kişi  kampa günlük 23 yuro ödedik.Ancak Ronda'ya geliş gidiş taksi parası 20 yuro ödedik.

Kampın bir yüzme havuzu, restorantı ufak bir marketi var.Alanlar biraz eğimli ancak park yerleri yeterli.Gölge alanları az.

Kamp genel olarak sessiz.Giriş çıkış ve park çekme karavan için uygun.Zemin iklim nedeniyle çimen değil.

Banyo tuvaletleri bakımlı.Genel olarak olumlu izlenimler edindik.Resepsiyondaki bayan çok ilgili.Bize  Ronda şehir merkezinde çok güzel bir restoran tavsiye etti çok memnun kaldık.Tavsiye ederiz.


         


  http://www.campingelsur.com/      


     


     


  
                        


Çevrede nerelere gidilir ne yapılır.

Yakındaki tarihi Ronda kasabasını  http://www.andalucia.com/ronda/home.htm  muhakkak ziyaret edin çok beğeneceksiniz.İçinde boğa güreşlerinin yapıldığı eski arenayı görün.Sokak aralarındaki ufak restoranlarda İspanyol mutfağını tadın.

Bu kampa adac *** yıldız vermiş.

Aslında kalitesi ve resepsiyonun çok ilgili ve candan olması nedeniyle **** yıldızı hakediyor.Ancak Ronda kasabasına otobüs ulaşımının olmaması nedeniyle bizde *** yıldız veriyoruz.


Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg