Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

İSPANYA CADİZ CAMPİNG PLAYA LAS DUNAS

Endülüs rotamızın dördüncü kenti Cadiz'de kaldığımız bu kamp İspanya'da kaldığımız kampinglerin en güzeli idi.

Tek olumsuz tarafı Cadiz şehrinin 25 km kadar dışında olması.Şehre ulaşmanın en kestirme yolu gemi ile geçmek.Ancak feribot limanı ise yarım saat kırkbeş dakikalık bir yürüme mesafesinde.

Kampın deniz kenarına sahili olmasada hemen karşısı deniz ve kumsal.İçinde oldukça büyük bir yüzme havuzu var.Çok geniş bir alana kurulu gölge alanlar mevcut zemin çok düzgün parseller geniş ve bakımlı.
Banyo tuvalet bulaşık yıkama mekanları çok temiz.Giriş ve çıkış çekme karava için çok uygun.Kesinlikle tavsiye ederiz.Güzel bir marketi var.Wifi resepsiyonda çekiyor ve ücretli.


      


http://www.lasdunascamping.com/


                         

 
Çevrede  nereleri gezilir ne yapılır.

Kristof Kolombun  yeni dünyaya yapacağı yolculuk için gemileri ile 1497 yılında yola çıktığı kent olan Cadiz şehrine http://www.cadizturismo.com/  gezmeye çıkabilirsiniz.Atlantik okyonusu kıyısında kurulu bu şehrin sahilinde daha önce hiç görmediğiniz deniz ürünlerini tatmanızı tavsiye ederim.

İki kişi karavan ile konaklama 30 yuro civarında olan bu kampa adac *** yıldız vermiş.

Bizce adac bu kampa haksızlık etmiş.Bizce tek kusuru denize yakın olup sahilinin olmaması ve zeminin genelde toprak olması.Ancak güneşli ve kurak iklime sahip Yunan ve İspanyol ve hatta İtalyan kamplarına yeşil çimen bulmak her zaman mümkün olmuyor.
Biz bu kampa geniş ve düz bir araziye sahip, marketi,havuzunun olması,giriş çıkışının kalitesi sebebiyle **** yıldız veriyoruz.Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg