Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

İSVİÇRE THUN CAMPİNG MANOR FORMİsviçre interlaken bölgesinde 2014 senesinde konakladığımız bu göl kenarı kamping yine çok güzel ve bakımlı idi.İsviçre'nin genel olarak pahalı olduğunu varsayarak yinede daha uygun bir kamp alanını tercih edilebilirsiniz.

Burayı tercih etmemizin tek sebebi alp bölgelerinde göl sularının serin olması nedeniyle çocuklar için kapalı havuzu olan bir kamp aramamız..Ancak kampa gittiğimizde bizi bir süpriz bekliyordu. Kapalı yüzme havuzu şehir merkezinde ve kamp sakinlerine ücretsiz.

Bunun dışında kamp zemini parselleri çevre bakımı olağanüstü güzel.İçinde çok kaliteli bir restoranı ve marketi mevcut.Wifi resepsiyonda çekiyor ve ücretli.

Banyo tuvalet bulaşık yıkama alanları tertemiz.Çamaşır makinası var.Zemin çimen, giriş çıkış çekme karavan için çok uygun.


    


 http://www.manorfarm.ch/     


     


     


     


     


     


     


     


                    


Çevrede nereleri gezilir ne yapılır.

İnterlaken bölgesinde gezilecek en ilginç yer  Jungfrau  dağı.Güneşli bir güne denk getirip alp dağlarının en güzel zirvelerinden biri olan bu dağı mutlaka ama mutlaka görün derim.Etrafınızda bulunan muhteşem güzellikteki Alp dağlarını gezmek için üç günlük tren bileti almanızı tavsiye ederim.

İki kişi bir gecelik karavan ile konaklamanın bedeli ortalama 50 yuro gibi yüksek fiatı haketmeyen bu kampa adac **** yıldız vermiş.

Bizce broşüründe kapalı yüzme havuzu olduğunu yazan ancak bu yüzme havuzunun kampta değilde yakındaki şehir merkezinde ücretsiz bilet ile gidildiği  bilgisini vermeyen bu kamp ancak *** yıldızı hak ediyor.


Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg