Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

YUNANİSTAN CHALKİDİKİ CAMPİNG PORTO ELEABence Chalkidiki yarım adasının en güzel kampı.Asfalt ana yoldan saptıktan sonra rampa aşağı olan yol biraz bozuk ancak problem değil.Kamp girişi çekme karavan için biraz dikkat gerektiriyor.Karavan park alanları geniş ve gölge zemin çim değil biraz bozuk.

Sahili ve denizi olağanüstü güzel.Kafeteryası sahil kenarında ve çok bakımlı.İklimi çok güzel.

Sahilde bot indirmek denize sokmak için küçük bir limanı var.Kamp dışı sahile gelen pek yok.Koskoca sahil kamp sakinlerine ait.

Bungalov hizmetide verilmekte.Banyo tuvalet çok bakımlı ve temiz.Bulaşık yıkama mekanı vasat.Çamaşır makinası mevcut.

Yeterli sayılacak birde marketi var.Wifi belli birkaç yerde çekiyor ve ücretsiz.

Kampın en güzel mekanı restorantı.Deniz ürünleri muhteşem kesinlikle tavsiye ederim.Dört kişilik bir deniz mahsülü ziyafeti içecek dahil 40 yuro civarında.Kampta genelde yunan ve bulgar çekme karavancılar mevcut.                        


http://www.portoelea.com/     


     


                       


        

                                                                 


 
               Çevrede nereleri gezilir ne yapılır.

Arabanız ile Chalkidiki yarım adasındaki koylara günübirlik gidebilirsiniz.Yakındaki Sarti kasabasının  http://www.sarti.gr/en/index.html akşamını görün kıyadaki restronlarda deniz mahsüllerinden tadın derim çok başarılı deniz mutfakları var yunanlılar bu işi biliyorlar.

İki kişilik günlük fiatı 30 yuro civarındaki bu kampa adac *** buçuk yıldız vermiş.Olağan üstü güzellikteki kendine ait bir koy, yine olağan üstü bir yunan mutfağına sahip restoranı olan bu kamp girişi biraz zor ,park alanlarının zeminin genelde toprak olmasına rağmen bizden **** buçuk yıldız alıyor.

Böyle güzel bir koya sahip bir İtalyan kampa bunun iki katı para verirsiniz bizden hatırlatması.Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg