Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

YUNANİSTAN KAVALA CAMPİNG BATİS


Kavala şehir merkezine yakın Batis plajında bulunan bu kamp oldukça güzel korunaklı bir sahile sahip.Yetişkin ve çocuk olmak üzere iki havuzu mevcut.Sahilde ücretsiz şezlong hizmeti var ve çok bakımlı.Yine sahildeki kafeterya ve tuvaletleri bakımlı ve temiz.

Karavan park alanları geniş ancak bakımlı değil .Banyo tuvalet bulaşık çamaşır yıkama alanları vasat.Elektrik ve su dört parselde bir var.Kampa giriş çıkış çekme karavan için biraz problemli dikkatli olmak lazım.

Kafeterya ve sahil alanında ücretsiz wifi mevcut.İçinde ufak bir market var ancak yeterli değil.Sahile dışarıdan gelen müşterilerin gündüz çıkardığı müzik  rahatsız  edici olabilir.Kavala merkez araba ile yaklaşık on beş dakika uzaklıkta.

Kampın denizinin çok güzel  Kavala şehir merkezine yakınlığı park alanlarının  gölge olması  sahil kısmının bakımlı  sahip olduğu koyun korunaklı denizinin çok düzel olması sebebiyle bizim 2011 /2012/2013 yıllarında üç kez konakladığımız bu kampı tavsiye ederiz.

http://www.batis-sa.gr/en


        


     


     


          


     


                                                  


Çevrede nereleri gezilir ne yapılır.

Kavala şehri merkezini http://www.visitgreece.gr/en/main_cities/kavala gezip sahildeki balık lokantalarında deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz.Kavala'a gelmiş iken şehir merkezinden kalkan feribotlar ile karşı Taşöz adasına http://www.go-thassos.gr/ bir gününüzü ayırın derim.Ayrıca kampın sahili ve denizi çok güzel.Akşam tenhalığında denizin tadını çıkartın.


İki kişilik günlük ortalama 25 yuro fiatı olan bu kampa adac *** yıldız vermiş.

Bize göre sahilinin korunaklı ve çok bakımlı olmasına çocuk ve büyük havuzlarının olmasına sahil kafeterya etrafında ücretsiz wifi olması sebebiyle aslında *** buçuk yıldızı hak ediyor.

Ancak park alanlarının  ve banyo tuvalet kısımlarının bakımsız olması sebebiyle bizden bu kamp alanına *** yıldız gidiyor.
 


Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg