Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

YUNANİSTAN CAMPİNG ALEXADROUPOLİS


İpsala sınır kapısına yaklaşık kırk beş kilometre uzaklığındaki Alexandroupolis (Dedeağaç) şehrinde bulunan bu yunan belediye  kampı oldukça geniş bir alana kurulmuş ve denize sıfır.
 
Sınır kapısına oldukça yakın konumda olması sebebiyle avrupa rotaları için ilk konaklama mekanı olarak oldukça uygun.

Karavanları park etmek için ayrılan parseller oldukça geniş ve gölge.Denize çok yakın konumda uygun alanlar mevcut.Banyo tuvalet kısmı vasatı biraz aşıyor.Çamaşır yıkama makinası yok.Bulaşık yıkama mekanları mevcut.İçinde marketi yok.Şehir merkezine oldukça yakın.Kampın giriş ve çıkışı özellikle çekme karavan için oldukça uygun.Otobana yaklaşık onbeş yirmi dakika uzaklıkta.Kamp çıkışı araba ile sola döndüğünüzde yaklaşık beş dakika sonra Lidl marketi mevcut. Resepsiyonda uluslararası CCI kart geçiyor ve indirim var.

Ücretsiz wifi mevcut.Denizi vasatın altında yinede serinlemek için yeterli.Biz 2012/2013/2014 olmak üzere üç kez konakladık.Kamping standartları vasat olmasına karşılık yinede tavsiye ederiz.


     


   
        


  
 http://alexandroupoli.orgfree.com/xenodoxia/camping-aleksandrupolis.html?lang=gr


             


                                                          
 
  

                                                            Çevrede nereleri gezilir ne yapılır.

Kamp alanına oldukça yakın olan şehir merkezinde http ://alexandroupoli.orgfree.com/ sahil kenarında güzel balık lokantaları mevcut.Ardından yunan kahvesi frappe içmenizi tavsiye ederim.

İki kişi günlük fiatı 20 yuro civarında olan bu kamp alanına adac ** buçuk yıldız vermiş.

Oldukça geniş bir arazi üzerine kurulu denize sıfır bu kampa ücretsiz Wifi geniş parselleri, giriş ve çıkışının rahat ,resepsiyonun ilgili, fiatının uygun olması sebebiyle biz *** yıldız veriyoruz.Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg