Çekme Karavan İle Yol Hikayelerimiz

Facebook Fan
Video Galerimiz
Ana Sponsorumuz
İnterlaken - 2014
Provence - 2013
Endülüs - 2013
Romantische Straße- 2012
Garda - 2011
Venedik Floransa 2010
Portofino - 2010
Prag - 2009
İsviçre- 2008
Yunan Adaları - 2007
Paris- 2007
İtalya - 2006

ALMANYA BREİTENAUERSEE


Almanya Heilbronn  yakınlarında bulunan ufak şirin bir göl.Hemen kıyısına konuşlanmış olan Camping Breitenauer'de 2012 Romantik Strabe gezimiz sırasında üç gün konakladık.Göl boyut olarak ufak ancak etrafı çok güzel.


                             


  


   Kamp bitişiğindeki ana kapıdan çıkıp göl etrafını dolaşmaya başlıyoruz.Göle kadar olan arazi        oldukça bakımlı çimler biçilmiş.


     


     


  Göl kenarında kurulu oyun parkında çocuklar biraz eğlendikten sonra kıyıda yürümey başlıyoruz birden yabani bir tavşan çıkıyor..

 
  


   Etrafta bisiklete binen yürüyen piknik yapan bir sürü Alman görüyoruz.Herkes kendi eğlencesinde kimse kimse ile ilgilenmiyor


  

   Etrafın bakımı insanların kendi halinde gezinmesi sessizlik ve dinginlik bizi çok etkiliyor.Tabiatın bu kadar özenle korunması çok hoşumuza gidiyor.

     


     


   Göl kenarında çocuklar ile gezinirken karşıda avlanan bir balıkçı dikkatimi çekiyor.İç geçiriyorum keşke bende olta atabilseydim diye...


  

   Bir süre sonra göl kenarında yelken ile gezintiye çıkanları görüp yanlarına gidiyoruz.Bu kadar ufak gölde yelken yapmaya çalışıyorlar.


     


     


   Bu sefer gölün karşı kıyısıda yürüyüşe başlıyoruz.Ara ara ufak boşluklarda akşam avı yapan balıkçılara rastlıyoruz.


  


   Yürüyerek gölün arka kısmına geçtiğimizde aslında sandığımız kadar ufak olmadığını fark ediyoruz.Hemen karşıda ufak bir Alman köyünü görüyoruz.


     


     


   Göl kenarında yavaş yavaş güneş batmasına rağmen akşam sporu yapan insanları görüyoruz.Bizde yavaş yavaş göl gezimizi sonlandırıp kampa dönüyoruz.

  
 


Facebook  Twitter  Delicious  Google  Digg